جراحی بینی

جراحی بینی به شکل یک عکس

جراحی بینی به شکل یک عکس

گاهاً افرادی که متقاضی عمل جراحی بینی هستند ، درخواست می کنند تا جراحی بینی به شکل یک عکس که مورد پسندشان است ، انجام شود . این عکس ممکن است بینی کاملاً ایده آل و زیبایی باشد اما لازم است دقت داشته باشید که آیا دیگر عامل های موثر بر عمل زیبایی بینی در فرد متقاضی و صاحب عکس یکسان است ؟

جراحی بینی به شکل یک عکس

لذا باید برای انتخاب فرم بینی همه عوامل مانند نوع بینی ( گوشتی یا استخوانی بودن آن ) غضروف بینی ، تناسب بینی با دیگر اعضای صورت ، سن و… را باید درنظر گرفت .

جراحی بینی به شکل یک عکس

در معاینه اولیه و ارزیابی کلیه عامل های تاثیر گذار بر رسیدن به نتیجه مطلوب یک عمل جراحی زیبایی بینی مورد بررسی قرار خواهد گرفت . لذا به تمام متقاضیان عمل زیبایی بینی توصیه می گردد تا با مراجعه به یک متخصص با تجربه و آنالیز عوامل فوق الذکر برای عمل جراحی اقدام نمایند .

افرادی که تصمیم دارند برای جراحی بینی اقدام کنند ، به طور معمول از اولین پرسش هایی که به ذهنشان خطور خواهد کرد این است که چه فرم بینی صورتم را زیبا می سازد ، و چطور جراح را متوجه درخواست خود کنم ؟

از متداول ترین روش هایی که در ابتدا به ذهن هر کس می رسد ، جستجوی عکس اشخاصی است که نتیجه عمل جراحی زیبایی بینی شان مطلوب بوده و تاثیر بسزایی در زیبایی بیشتر چهره شان دارد . و در ادامه تعدادی از این عکس ها را انتخاب می نمایند و تصور می کنند اگر بینی شان شبیه عکس انتخابی شان بشود ، رضایتمند خواهد بود .

درجلسه ای که به منظور مشاوره و ارزیابی با پزشک ملاقات می کنند ، با ارائه عکس به پزشک درخواست خود را مبنی برشباهت نوع جراحی خود با عکس مطرح می نمایند . لازم است تا توضیح دهیم که تنها 20 درصد از زیبایی چهره به بینی مربوط می گردد . زیبایی صورت فاکتورهایی زیادی را در بردارد که فرم و رنگ چشم ، فرم گونه ، لب ، چانه ، رنگ پوست فرم پیشانی و طول و عرض صورت را در بر می گیرد . بنابراین اگر فرم صورت فردی را پسندیدید در نظر داشته باشید که بینی جزیی از آن صورت است . لذا اجازه دهید تا پزشک متخصص با تجربه و مهارت خود فرمی را که به کل چهره تان زیبایی می بخشد را برگزیند .

 

 دکتر جواد پورجبار

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی و حنجره

( جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی , انواع روش های جراحی بینی )

دکتر جواد پورجبار

Call Now Button