جراحی بینی
13 مه

جراحی زیبایی بینی با لیزر

جراحی زیبایی بینی با لیزر :

جراحی زیبایی بینی با لیزر چیست ؟ این سوال برای افراد بسیاری پیش آمده است که جراحی زیبایی بینی با لیزر چگونه است ، در این روش جراحی صورت نمی گیرد در واقع این عمل یک نوع تاباندن است که با لیزرها بر روی پوست انجام می شود . این نوع از جراحی به منظور از بین رفتن آکنه و لک ها و همچنین جوش ها انجام می شود .    بر روی پوست

در اصل جراحی زیبایی بینی با لیزر یک عمل جراحی پلاستیک ترمیمی به حساب می آید .

جراحی زیبایی بینی با لیزر

رینوپلاستی و یا ( عمل زیبایی بینی با لیزر ) ، یک روش جراحی غیر تهاجمی و جدید است که مدت زمان بهبود آن بسیار کم بوده و صرفاً برای افراد خاص قابل استفاده است .

این تکنیک اصولاً برای افرادی به کار می رود که بخواهند بد شکلی بینی ( آکنه ب روزاسه ) را اصلاح کنند . این آکنه ها به دلیل باکتری در منفذهای پوستی ایجاد می شود و به صورت برآمدگی های قرمز رنگی بر سطح پوست بروز می یابد .

از دیگر عارضه هایی که برای رفع آن می توانید از این دستگاه استفاده کنید ، زخم شدن پوست ( رینوفیما ) است ، با ایجاد شدن این مشکل ، نوک بینی بزرگ شده و صورت را از شکل می اندازد و چهره ی فرد را نازیبا می سازد . افراد می توانند با توجه به ضخامت پوستشان از رینوپلاستی با لیزر و در کنار آن از جراحی زیبایی استفاده کنند .

نکاتی که باید درباره ی جراحی زیبایی بینی با لیزر گفته شود را ، در مطالب پایین برای شما شرح داده ایم :

این عمل در موارد انگشت شماری کاربرد دارد ، به همین جهت تمام افرادی که دچار بد شکلی بینی هستند نمی توانند از این روش استفاده کنند و تعداد محدودی می توانند از این دستگاه بهره گیرند .

 

دکتر جواد پورجبار

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی و حنجره

( جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , مراحل جراحی بینی , جراحی بینی گوشتی , انواع روش های جراحی بینی )

درباره نویسنده

جراحی زیبایی بینی
اولین اقدام به منظور انجام جراحی بینی ، انتخاب یک جراح بینی مناسب و متبحر است زیرا اکثرا متقاضیان تنها نتایج زیبایی حاصل شده پس از عمل را بررسی می کنند و کمتر به تنفس پس از جراحی بینی توجه دارند.

پاسخ

دو × 1 =