جراحی بینی
03 جولای

قبل از جراحی بینی

قبل از جراحی بینی

در ابتدای مقاله قبل از این که بحث ” قبل از جراحی بینی ” را شروع کنیم بهتر است چند نکته که در تمام عمل ها ( چه جراحی های زیبایی چه جراحی های درمانی ) باید رعایت شود را بدانید.

قبل از جراحی بینی

دو نکته ایی که پزشکان به آن برای انجام تمام عمل ها تاکید دارنند ،رفتن به مشاور قبل از عمل و یا خواندن مطالب درباره ی جراحی مورد نظرتان در سایت ها است.

آگاهی داشتن درباره ی مراقبت های پس از عمل و یا اقدامات قبل از عمل می تواند به شما در کاهش عارضه های حین عمل و یا پس از عمل کمک کند و در پایان شما شاهد بهترین نتیجه از عمل خود خواهید بود. در ادامه ی مقاله توضیح کوتاهی راجع به جراحی بینی داده شده است.

جراحی بینی :

امروزه افراد زیادی تمایل به عمل های جراحی زیبایی دارند که از دلایل گسترش این اعمال جراحی مسائل فرهنگی و مد است. پیشنهادی که متخصصان جراحی می کنند این است که متقاضیان عمل جراحی تحت مشاوره قرار گیرند و در صورت لزوم، عمل جراحی را انجام دهند، زیرا تحقیق ها نشان می‌دهد اگر فرد به درستی انتخاب نشود، تحت استرس و فشارهای روحی روانی و اجتماعی قرار می‌گیرد و عمل جراحی نتیجه مطلوب را نخواهد داشت.

دانستن مطالب هایی از جمله : قبل از عمل بینی چی خورده شود، پس از جراحی بینی چی خورده شود، مراقبت های قبل از عمل بینی، نکات پس از عمل بینی، مهم واقع شده است. در ادامه ی مقاله می پردازیم به ” قبل از جراحی بینی

قبل از جراحی بینی :

  • قبل از جراحی بینی حتماً عکس هایی از نماهای مختلف بینی شما گرفته می شود (عکاسی قبل از جراحی بینی).
  • رفتن به حمام شب قبل از عمل.
  • انجام آزمایشات لازم از قبیل ( آزمایش خون، آزمایش بارداری در خانم ها، آزمایش قند خون) .
  • کنترل مشکل انعقادی.
  • یک هفته قبل از عمل مصرف سیگار و دخانیات را قطع کنید.
  • روز عمل ناشتا باشد.
  • 12 ساعت قبل از عمل چیزی نخورید.

 

دکتر جواد پورجبار

 جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی و حنجره

( جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , مراحل جراحی بینی , جراحی بینی گوشتی , انواع روش های جراحی بینی )

درباره نویسنده

جراحی زیبایی بینی
اولین اقدام به منظور انجام جراحی بینی ، انتخاب یک جراح بینی مناسب و متبحر است زیرا اکثرا متقاضیان تنها نتایج زیبایی حاصل شده پس از عمل را بررسی می کنند و کمتر به تنفس پس از جراحی بینی توجه دارند.

پاسخ

18 − شش =